Новости‎ > ‎

Буквар - књига фина од давнина

поставио/ла Сл. Јурић 28.11.2015. 19:27   [ ажурирано 28.11.2015. 19:30 ]
Под овим називом који је варијација једног од буквара на изложби буквара у ОШ "Свети Сава" из Бачке Паланке, организоване су и одржане радионице о букварима током новембра и трајаће и у децембру.
За чланове Клуба читалаца радионице се одржавају по следећем распореду:
  • за 4. разред четвртком предчас (12.15) или након 5. часа, водитељ Славица Јурић
  • за 2. и 3. разред по договору са учитељицама Б. Радовановић и Д. Менчик
  • за 5 - 7. разред петком предчас или псоле часова, водитељ Славица Јурић
Радионице ће трајати 3 седмице или по потреби. Током радионичких активности у гостима старијим ученицима Клуба били су ученици Клуба читалаца из ОШ "Браћа Новаков" из Деспотова са наставницама Маријом Милосављев и Душком Јањић.

На затварању изложбе "Од инока Саве до наших дне" имали смо гошће из Ниша - учитељице Гордану Јовановић и Дијану Јовановић. Током два дана посете присуствовале су радионицама, посетиле часове учитељице Драгане Менчик, учествовале у стручном скупу.